На підставі розпорядження міського голови будуть проводитись громадські слухання згідно наступного графіку:

Прийняття мереж теплопостачання, водопостачання та водовідведення до комунальної власності територіальної громади м.Курахове, які розташовані в приватному секторі м.Курахове

Останнім часом до виконавчого комітету Курахівської міської ради надходять багаточисленні звернення громадян, які звертаються з питаннями ремонтів трубопроводів тепловодопостачання, які знаходяться на території приватної забудови міста Курахове.

Згідно підпункту 1 частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування», підпункту 5 пункту один статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавчий комітет має право управління об’єктами, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, а мережі теплопостачання, водопостачання та водовідведення, які розташовані в приватному секторі м.Курахове, не в повному обсязі прийняті до комунальної власності територіальної громади м.Курахове. Така ситуація не дозволяє обслуговувати та ремонтувати ці мережі за рахунок коштів місцевого бюджету.

З прийняттям мереж тепловодопостачання та водовідведення, які розташовані на території приватного сектору, до комунальної власності територіальної громади м.Курахове з’явиться можливість проведення робіт з нанесення мереж на топографічні карти міста, інвентаризації трубопроводів з подальшим виконанням проектів на ремонтні роботи. Тільки після проведення повного комплексу підготовчих робіт виконавчий комітет Курахівської міської ради буде мати можливість проведення ремонтів трубопроводів.

З прийняттям мереж тепловодопостачання та водовідведення до комунальної власності територіальної громади м.Курахове також буде можливість швидкого реагування ремонтних бригад з приводу ліквідації аварій на лініях трубопроводів, колодязів, дрібних ремонтів запірної арматури чи їх заміну, а також придбання матеріалів для проведення ремонтів мереж трубопроводів.

В зв’язку з вищезазначеним, на підставі підпункту 2 пункту 9 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Курахівська міська рада пропонує громаді міста надати згоду на передачу до комунальної власності територіальної громади м.Курахове мережі теплопостачання, водопостачання та водовідведення приватного сектору для повного забезпечення комунально-побутових потреб громадян міста.