Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

На сайті Курахівської міської ради на публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення Курахівської міської ради «Про  пільги щодо  земельного  податку  на території Курахівської міської ради на 2016 рік» та аналіз його регуляторного впливу на розвиток територіальної громади та земельних відносин на території Курахівської міської ради.

Пропозиції та зауваження до них будуть прийматись від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця (крім вихідних та святкових днів) розробником проекту рішення за адресою: 85612 м. Курахове просп. К.Маркса, 4, тел. 3 22 48 на електронну адресу міської ради http://gorsovet.org.ua/ в мережі Інтернет та на електронну адресу міської ради kurakhovo.sovet@ukr.net.

Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, зауважень та пропозицій – письмово.

Розміщено на сайті 19.10.2015р в розділі “Регуляторна діяльність”/ Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів