На виконання статті 9 Закону України «Про зсади державної регуляторної політики у сфері господарської політики у сфері господарської діяльності», статті 15 України «Про доступ до публічної інформації», з метою збільшення потенційних джерел надходжень фінансових ресурсів до дохідної частини бюджету міста Курахове, Курахівська міська рада виносить на публічне обговорення проект рішення Курахівської міської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки» та аналіз регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження будуть прийматися в письмовій формі від громадян, юридичних осіб, об’єднань протягом місяця з дня опублікування проекту рішення за адресою: 85612, м. Курахове, пр. Карла Маркса, 4.