Усім зацікавленим!

Miжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, розпочала впровадження нового проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України» за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США. Один з компонентів проекту має на меті зміцнення економічного потенціалу внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та членів приймаючих громад, які ведуть бізнес у Донецькій та Луганській областях (території, підконтрольні уряду України) або мають намір його започаткувати.

Зокрема, передбачається надання грантів для 150 підприємців на максимальну суму до 2 800 доларів США у вигляді обладнання, витратних матеріалів та послуг.

Відбір учасників проекту буде відбуватися шляхом проведення конкурсу згідно з чіткими і прозорими критеріями соціальної уразливості заявників та перспективності запропонованих ними бізнес-планів.

Докладна інформація щодо часових рамок проекту, етапів відбору та інші відомості з цього приводу містяться на сайті МОМ за посиланням: