УСІМ ЗАЦЕКАВЛЕНИМ!!!!

ДОНЕЦЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА

Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької облдержадміністрації та Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області запрошує підприємців малого та середнього бізнесу, представників бізнес-асоціацій та громадських організацій взяти участь у Національній практичній конференції «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами», яка проводиться в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки.

Основною метою проведення Конференцій є визначення пріоритетних напрямів підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активзації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Планується розгляд та обговорення наступних питань:

» анализ існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економки;

» визначення пріоритетних напрямів, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;

» надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;

» презентації ефективних практик з питань розвитку МСБ та історй успіху діючих підприємців.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

Початок роботи Конференції – 5 грудня 2019 року о 10.00 в «Авангард – Хол»

(м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 3-А, Сад Бернацького). Реєстрація учасників – з 9.00.

У випадку зацікавленості щодо участі, просимо Вас проінформувати організаторів не пізніше ніж 28 листопада 2019 року. Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2qF9tUo

Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: моб. (050)347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com (контактна особа – Бедзай Олег Миколайович).