Вандали серед нас !

Шановні мешканці та гості міста!

З превеликою прикрістю повідомляємо, що за останній тиждень в м.Курахове було вкрадено нещодавно висаджені зелені насадження:12 кущів троянд, 5 барбарисів, 2 гортензії.

А біля маг.”Сімба” цинічно викопали 2 горні сосни, вже досить великі. Про це повідомлено поліцію. На жаль відеокамери не в змозі зафіксувати всіх вандалів, крадіїв та спалювачів листя.
Дуже прикро… Продовжуємо прикрашати місто…
Курахівська міська рада звертається до всіх небайдужих курахівчан невідкладно повідомляти правоохоронні органи про крадіжки або пошкодження комунального майна. Та при можливості фотографувати “героїв” та надсилати в Месенджер або викладати на нашій сторінці.

Перш ніж вирвати квітку, зіпсувати клумбу, викинути сміття, пошкодити лавку, подумайте, як ви будете дивитися в очі рідним, колективу, землякам, коли ваше фото буде розміщено в усіх соціальних мережах та ЗМІ.