Усім зацікавленим!

Асоціація малих міст України в партнерстві з Польсько-Українською Господарчою Палатою запрошує муніципалітети долучитися до участі у IV випуску Міжнародного будівельного конкурсу: «Модернізація року – Європейська нагорода» (EUROPEAN AWARD)  – найбільш масштабному будівельному конкурсі в Європі.

Цього року близько 600 об’єктів та понад 1700 учасників (установ та компаній) з таких країн, як Україна, Польща, Словаччина, Чехія, Білорусь, Словенія та Казахстан взяли участь в останньому ІІІ випуску «Європейської нагороди» та польському- «Модернізації року та будівництві 21 століття».

Мета конкурсу – нагородження найкращих модернізацій та новобудов року, а також їх підтримка та просування.

Поточний IV випуск Міжнародного конкурсу будівельних споруд «Європейська нагорода» проходить під патронатом Міністерства розвитку громад та територій України. Ініціатива проведення конкурсу є частиною діяльності Міністерства, а саме підвищення конкурентоспроможності регіонів України, розроблення регіональної політики та просування діяльності органів місцевого самоврядування та підприємництва українських інвесторів, підрядників та архітекторів.

Конкурс «Європейська нагорода» у своїй основній меті представляє та просуває подані нові та модернізовані об’єкти на європейській арені, оцінює їх та нагороджує найкращі проекти.

Анкету та деталі конкурсу можна отримати на сайті  www.europeanaward.eu