Cервіс «База знань»

Новостворене Міністерство доходів і зборів України, яке об‘єднало податкову та митну служби має на меті, перш за все, створення комфортної для бізнесу та громадян системи податкового та митного сервісу і, як похідну від цього – стабільне наповнення бюджетів всіх рівнів.

Важливою умовою досягнення цієї мети є масштабна електронізація відомства. Сьогодні вже функціонує цілий ряд сервісів.

Одним із таких сервісів є «База знань» Міндоходів – автоматизована база уніфікованих відповідей на запитання суб‘єктів господарювання та громадян. Її формує та підтримує в актуальному стані Інформаційно-довідковий департамент  Міністерства доходів і зборів України.

За допомогою «Бази знань», розміщеної на офіційному веб-порталі Міндоходів www.minrd.gov.ua, платники податків і зборів можуть отримати відповіді з питань податкового, митного законодавства, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи Міндоходів.

Інформаційно-комунікаційний відділ