ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта

На офіційному сайті Курахівської міської ради на публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення Курахівської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Курахове» та аналіз його регуляторного впливу.

Проект спрямований на врегулювання взаємовідносин між КП «МСЄЗ» КМР» та юридичними особами незалежно від форм власності та відомчої належності, фізичних осіб – підприємців, фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність і взяті на облік як самозайняті особи у контролюючих органах згідно з Податковим кодексом України, які скидають стічні води до системи централізованого водовідведення м. Курахове, запобігання порушенням у роботі системи централізованого водовідведення, підвищення ефективності роботи системи і безпеки її експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств та житлового сектору.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дати оприлюднення вищезазначеного проекту рішення за адресою: 85612, м. Курахове, вул. Лермонтова, 4Б, тел. (06278) 3-38-77 на web – сайті міської ради http://gorsovet.org.ua/ в мережі інтернет та на електронну адресу підприємства: secretar.gsez@ukr.net.

Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, зауважень та пропозицій – письмово.