Оголошення КП «МСЄЗ» КМР» м. Курахове про намір передати нерухоме майно в оренду

Оголошення КП «МСЄЗ» КМР» м. Курахове

про намір передати нерухоме майно в оренду

Конкурсна комісія з передачі в оренду комунального майна територіальної громади м. Курахове комунального підприємства «Міська служба єдиного замовника» Курахівської міської ради» має намір передати майно в оренду, а саме:

Назва об’єкту Найменування будівель та споруд, склад Адреса приміщення Площа
м²/поверх
Технічний стан Стартова (1%) плата за оренду, грн., без ПДВ
1 Нежитлове приміщення Будівля гаражу (И-1) пр. Запорізький, 37 33,5/1 задовільний 4,91 грн./м²

Заяви від претендентів взяти в оренду об’єкт майна комунальної власності приймаються протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення, за адресою: 85612, Донецька обл., Мар’їнський р-н, м. Курахове, вул. Лермонтова, буд. 4-Б.

Умови Порядку укладання договору оренди, опубліковані на веб-сайті Курахівської міської ради (www.gorsovet.org.ua – рішення Курахівської міської ради від 16.12.2016 р. № VII/22-25 «Про затвердження Порядку укладання договору оренди та проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Курахове»).

Телефон для довідок: (06278) 3-38-77

Голова конкурсної комісії КП «МСЄЗ» КМР»                                                                                                      Т.В.Бедредінова