«Чому я обираю власний бізнес»

УСІМ ЗАЦЕКАВЛЕНИМ!!!!

Виконавчий комітет Курахівської міської ради повідомляє про проведення Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес» (далі – Конкурс).

Основною метою Конкурсу, який проводиться з 2017 року, є пошук та нагородження молодих підприємниць, які мають конструктивне бачення власних можливостей та ринкового оточення, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей. Це молоді жінки у віці від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької області та бажають розвивати свою бізнес—ідею. За два роки у Конкурсі прийняло участь 37 жінок, які написали свої бізнес- проекти, з них обрано 6 переможниць.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях: «Виробництво», «Сфера послуг», «Сімейний бізнес».

У 2019 році Конкурс проходить втретє, за підтримки Німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат «KVP Ukraine».

Прийом заявок розпочато 1 березня 2019 року.

Реєстрація та заповнення профілю учасниць за посиланням: http://bit.ly/2І43РjU.

Нагородження відбудеться на Бізнес-форумі «Business4Women» 19 вересня 2019 року в Маріуполі.

Контактні особи: Іванова Наталя, +38(050)4714440, business4women.ua@gmail.com; Казілова Аріна, +38(050)4607779.