Мітинг-реквієм, присвячений 33-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній станції

Минуло  33 роки з часу, коли сталася трагедія в Чорнобилі. Ці події  показали всю слабкість людини перед стихією, водночас яскраво продемонструвавши силу людського духу, який може її приборкати.

Сьогодні в місті Курахове міський голова Роман Падун, виконавчий комітет міської ради, представники підприємств, установ та організацій вшановували чорнобильців та згадували тих, хто захистив світ від радіаційної біди ціною свого здоров’я, або й життя.

На урочистостях для  ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди 33-х річниці  Чорнобильської катастрофи   до присутніх звернувся міський голова, висловивши щиру вдячність і вітання ліквідаторам за їх вирішальну роль у  подоланні наслідків сліпої ядерної стихії,   подякував присутнім за мужність і героїзм, який врятував мільйони життів. Зазначив, що сьогодні усі, кого травмував Чорнобиль, щоденно пожинають наслідки трагедії і вони щоденно мають відчувати турботу держави та громади, дієву підтримку у боротьбі з недугами та іншими життєвими негараздами.

Низький уклін усім постраждалим внаслідок Чорнобильської  трагедії.

Присутні  вшанували хвилиною мовчання загиблих ліквідаторів і постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції та поклали квіти до Пам’ятного знаку.