Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

На офіційному сайті Курахівської міської ради на публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення Курахівської міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Курахове Курахівської міської ради Мар’їнського району Донецької області» та аналіз його регуляторного впливу на розвиток територіальної громади та земельних відносин на території м. Курахове.

Зміст проекту передбачає: врегулювання відносин між місцевими органами виконавчої влади та фізичними і юридичними (незалежно від форм власності, підпорядкованості та сфери діяльності) особами.

Мета: забезпечення належного обчислення плати за землю в частині визначення бази оподаткування за користування земельними ділянками на території Курахівської міської ради, забезпечення надходження до бюджету міської ради плати за землю та реалізація вимог земельного законодавства України.

Пропозиції та зауваження до них будуть прийматись від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця розробником проекту рішення за адресою: 85612 м. Курахове просп. Миру, 4, тел. 3 22 48 на web – сайті міської ради http://gorsovet.org.ua/ в мережі інтернет та на електронну адресу міської ради kurakhovo.sovet@ukr.net.

Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, зауважень та пропозицій – письмово.