«День Довкілля» !

 

В місті Курахове   20 квітня 2019 року пройшов Всеукраїнський «День Довкілля». В заході прийняли участь 570 чоловік, близько 20 підприємств, установ та організацій.  Учасники Дня довкілля упорядкували близько 0.55 га територій парку, скверів та алей . Мешканці міста  та працівники комунальних підприємств  ліквідували  три стихійних  сміттєзвалища. Висадили 120 кущів, 5 дерев та  упорядковано 0,026 га  газонів та квітників. В школах міста проведено 5 екологічно – просвітницьких заходів направлених на  збереження довкілля від забруднення навколишнього  середовища  слідами життєдіяльності людини.

Крім того, в місті  з 18 березня по 18 травня триває двомісячник  благоустрою,  під час якого відремонтовано елементи на 15 дитячих майданчиках, висаджено 115 дерев та кущі троянд. Розчищено від сміття вулиць, тротуарів  та прибудинкових територій приблизно 163,1 тис. кв. метрів, приведено до належного стану – вивезено сміття та розчищено 5 кладовищ . Охоплено поточним ремонтом доріг комунальної власності 6, 317 тис. кв. метрів. Роботи по благоустрою тривають.  Розпочато ремонти пам’ятників  та братських могил на території  Курахівської  міської ради,  оновлення прапорів по місту.

Сподіваємось, що робота небайдужих  мешканців та комунальних служб міста не залишиться не поміченою і курахівчани будуть цінувати працю інших, і ми ще довго зможемо бачити результати Всеукраїнського дня довкілля – чисте місто. Бажаємо, щоб теплі весняні дні дарували вам щастя , а чисте і охайне місто  –  гарний настрій!