Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

На офіційному сайті Курахівської міської ради на публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення Курахівської міської ради «Про встановлення ставок  та пільг із сплати земельного податку на території Курахівської міської ради  на 2020 рік» та аналіз його регуляторного впливу на розвиток територіальної громади та земельних відносин на території м. Курахове.

Проектом  передбачено встановлення ставок  та пільг із сплати земельного податку на території Курахівської міської ради з метою забезпечення надходжень до міського бюджету.

Пропозиції та зауваження до них будуть прийматись від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця (крім вихідних та святкових днів) розробником проекту рішення за адресою: 85612 м. Курахове просп. Миру, 4, тел. 3 22 48 на web-сайті міської ради http://gorsovet.org.ua/ в мережі Інтернет та на електронну адресу міської ради kurakhovo.sovet@ukr.net.

Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, зауважень та пропозицій – письмово.