Результати громадського обговорення з суб’єктами господарювання

10.04.2019 р. в приміщенні Курахівської міської ради відбулись громадські обговорення у формі «круглого столу» щодо визначення впливу регулювання на суб’єктів малого підприємництва в рамках підготовки аналізу регуляторного впливу до проекту регуляторного акта Курахівської міської ради «Про  встановлення ставок та пільг із сплати земельного  податку на території Курахівської міської ради на 2020 рік»

За результатами консультацій з суб’єктами господарювання, представниками виконавчого комітету Курахівської міської ради, представниками з розробки регуляторного акта «Про  встановлення ставок та пільг із сплати земельного  податку на території Курахівської міської ради на 2020 рік» розглянуто питання щодо вирішення проблеми – врегулювання справляння земельного податку на території Курахівської міської ради відповідно до Податкового кодексу, визначення на законних підставах розміру ставок та пільг із сплати земельного податку.