Оголошення

Виконком Курахівської міської ради з 01.11.2018 року встановив для Комунального підприємства «Міська служба єдиного замовника» Курахівської міської ради» тарифи на комунальну послугу з централізованого водовідведення для населення, бюджетних установ та підприємств усіх форм власності , в яких передбачені кошти на виконання інвестиційних програм, а саме – амортизаційні відрахування та виробничі інвестиції з прибутку.

На виконання ліцензійних умов КП « МСЄЗ» КМР розробило  інвестиційну програму. Планована під ремонт ємностей очисних споруд у кількості 4 одиниць :

• заміна відбивача та заспокоювача у первинному  та вторинному відстійниках;
  • монтаж трубопроводу первинного та вторинного відстійника;
  • заміна ерліфтів у первинному  та вторинному відстійниках;
  • заміна засувки 500 мм;
  • заміна підвідного містка відстійників.

Основним завданням є виконання комплексу заходів із заміни зношеного, непридатного до подальшого використання технічно застарілого устаткування на більш надійне , що дасть зменшення витрат ресурсів і призведе до покращення якості надання послуг та надійності системи водовідведення, сприяє стабілізації дійсної екологічної ситуації в місті.

Загальна сума коштів, на яку планується виконання заходів у Програмі складає 1786,38 тис.грн., з них: кошти амортизаційних відрахувань складають – 603,07 тис.грн. ; виробничі інвестиції з прибутку – 1183,31 тис.грн.

Зауваження та пропозиції щодо погодження розробленої Інвестиційної програми приймаються до 04.04.2019 року включно за адресою: м. Курахове, вул. Лермонтова, буд.4-Б.