Про передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Курахове

Конкурсна комісія

з передачі в оренду комунального майна територіальної громади  м. Курахове

ОГОЛОШЕННЯ

про передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Курахове

Відповідно до рішення Курахівської міської ради від 20.02.2019 року № VII/66-35 «Про укладання договорів оренди на нежитлові приміщення, які знаходяться в комунальній      власності територіальної громади м. Курахове» вирішено надати:

1. Фізичній особі – підприємцю Бабашову Олегу Володимировичу в оренду нежитлове приміщення, яке знаходиться в комунальній власності територіальної громади               м. Курахове за адресою: м. Курахове, пр. Соборний, буд.4, загальною площею  20,1 м2, на другому поверсі двохповерхової будівлі, для ведення діяльності у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування у цих сферах.
  2. Адвокату Кравченка Віталію Володимировичу в оренду нежитлове приміщення, яке знаходиться в комунальній власності територіальної громади  м. Курахове за адресою:              м. Курахове, пр. Соборний, буд.4, загальною площею  9,2 м2, на другому поверсі двохповерхової будівлі, для здійснення незалежної професіональної діяльності.

Голова конкурсної комісії                                                     В.В. Батрак