Понад 77 мільйонів гривень з початку нового року сплатили до бюджету платники Мар’їнського управління

За січень 2019 року від платників Мар’їнської управління Головного управління ДФС у Донецькій області до зведеного бюджету країни надійшло понад 77 мільйонів гривень, що на 18 мільйонів або на 31,7 відсотки перевищує показники за січень 2018 року.

Основну частку, майже 59,6 % від загального збору зведеного бюджету займають надходження до місцевих бюджетів. У січні до місцевих бюджетів регіону сплачено 46 мільйони гривень що на 45,5 % або на 14 мільйонів гривень більше ніж торік

До Державного бюджету України з початку року бізнес спрямував понад 31 мільйон гривень. Протягом січня 2019 року основними бюджетоформуючими податками та зборами традиційно залишаються:

– податок на додану вартість – 18,3 мільйона гривень;

– податок на доходи фізичних осіб – 9,1 мільйона гривень;

– військовий збір – 2,7 мільйонів гривень.

Керівництво Мар’їнського управління висловлює вдячність платникам податків, які сумлінно сплачують податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом та закликає всіх платників до своєчасного та в повному обсязі виконання своїх зобов’язань по сплаті податків і зборів, адже ці кошти йдуть на реалізацію соціально важливих проектів та економічний розвиток країни.