Громадські слухання з питання обговорення пропозицій до Плану перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019-2021 роки

Сьогодні 20 грудня 2018 року о 13:00 годині в  сесійній залі Курахівської міської ради відбулися громадські слухання з питання обговорення пропозицій до Плану перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019-2021 роки.

В обговоренні взяли участь міський голова Роман Падун – член Ради регіонального розвитку при Мар’їнській райдержадміністрації, начальники відділів та спеціалісти виконавчого комітету міської ради, представники громадськості,  жителі міста.

В ході засідання обговорено пропозиції до Плану перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019-2021 роки з питань соціально – економічного розвитку міста. Перш за все це соціальні проекти, такі як школи, дитячі садочки, міська лікарня, тепломережі пр.Миру. Також  нові проекти – парк «Ювілейний», площа Миру та футбольне поле біля СК «Олімпійський» та ін.