ЛИСТЯ ТА СМІТТЯ ЗАБОРОНЕНО СПАЛЮВАТИ!

Самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із водно – болотною та іншою природною рослинністю або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниці, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах тягне за собою, згідно з чинним законодавством, адміністративну відповідальність та відповідно  до статті 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачено накладання штрафу:

• на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян;
  • на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

У разі виявлення порушень просимо звертатись (зателефонувати)  до Курахівської міської ради або до відділення поліції, а саме:

102 – поліція

3-22-48 – приймальня Курахівської міської ради

3-31-25 – відділ з питань архітектури та житлово- комунального господарства

3-36-46 – відділ з питань регулювання земельних  відносин

Шановні мешканці міста Курахове!

Якщо Вам не байдуже, яким повітрям нам дихати – не залишайтесь осторонь цієї проблеми. Давайте разом не допускати спалювання листя та рослинних залишків, адже це несе чималу шкоду здоров’ю людини та природі.