ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ! УВАГА!

Мар’їнське управління Головного управління ДФС у Донецькій області закликає своєчасно та в повному обсязі забезпечити оформлення найманих працівників і нагадує: відповідно до розпорядження КМУ від 5 вересня 2018 року № 649 «Про заходи, спрямовані на детенізацію відносин у сфері зайнятості населення».

Розпорядженням затверджено заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці. Передбачається проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування спільних комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Комплексні заходи, спрямовані на детенізацію зайнятосні  та доходів населення будуть проводиться з 5 жовтня 2018 року.

Відповідальність за неофіційне працевлаштування – штраф у розмірі 111690 грн. за кожного працівника.

Реалізація норм розпорядження надасть можливість зменшити застосування незадекларованої праці та вдосконалить контроль за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Мар’їнське управління Головного управління ДФС у Донецькій області