УСІМ ЗАЦІКАВЛЕНИМ BUSINESS WOMEN !!!

Виконавчий комітет Курахівської міської ради інформує, що 20-21 вересня 2018 року у місті Маріуполь проходитиме бізнес-форум «Business4Women», організований Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ основаним на базі Донецької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

До участі у форумі запрошуються жінки-підприємниці та жінки керівники підприємств Мар`їнського району, представниці малого та середнього бізнесу.

Під час заходу провідні експерти й успішні підприємниці поділяться з учасницями ключовими тенденціями і кращими практиками в галузях маркетингу, франчайзингу, розкажуть про менторинг, як один з ефективних інструментів просування власного бізнесу, високі стандарти для бізнесу та створення і реєстрацію торгової марки, надихнуть власними історіями успіху. Учасниці зможуть особисто поспілкуватись зі спікерами, поставити питання та отримати консультації, а також прийняти участь в тематичних воркшопах, де разом з експертами, представниками владних структур, бізнес-асоціацій та громадських об’єднань, обговорити та напрацювати відповіді на питання, які сьогодні виникають перед бізнесом.

Програмою форуму передбачено:

20 вересня 2018 року виступи та консультації експертів, історії успіху підприємниць, дискусійна панель. Початок о 12:00. Реєстрація учасників з 11:30. Місце проведення – м. Маріуполь, пр. Адмірала Луніна, 85, ресторан «ВіМарко».

21 вересня 2018 рокуворкшопи з експертами для підприємниць та екскурсія на підприємство. Початок о 10:00. Реєстрація учасників з 9:30. Місце проведення – м. Маріуполь, вул. Матросова, 5. Факультет філології та масових комунікацій Маріупольського Державного Університету.

Участь у заході безкоштовна. Реєстраційна форма за посиланням: https://form.jotformeu.com/81722461533352

Попередня реєстрація та підтвердження участі у заході обов’язкові!

Контактні особи:

Іванова Наталя, +38(050)4714440, business4women.ua@gmail.com

Казілова Аріна, +38(050)4607779; Антонєнко Інна, +38(067)6441023.

Для учасниць буде організовано трансфер Краматорськ – Маріуполь – Краматорськ