Увага! З 11 вересня сплачуємо податки виключно на нові бюджетні рахунки

З метою уникнення недоїмки та податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів Головне управління ДФС у Донецькій області наголошує на необхідності сплати коштів на нові реквізити рахунків (функціонують з 02.07.2018), які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998) в повному обсязі.

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством було встановлено перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишилися активними для зарахування податків, зборів, платежів, зокрема, рахунки, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, та будуть діяти до 11.09.2018 (старі рахунки).

Звертаємо увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів бюджетів, протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчується 10.09.2018 року.

З 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться  платникам, як нез’ясовані надходження.

Про усі нові рахунки можна дізнатися в Центрах обслуговування платників Мар’їнської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області.

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki), на веб-сторінках Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

Мар’їнська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області