ОГОЛОШЕННЯ про передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Курахове

Конкурсна комісія

з передачі в оренду комунального майна територіальної громади  м. Курахове

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення Курахівської міської ради від 18.07.2018 року № VII/55-18 «Про укладання договору оренди нежитлового приміщення, яке знаходиться в комунальній власності територіальної громади м. Курахове» вирішено передати фізичній особі – підприємцю Маценку Івану Григоровичу в оренду нежитлове приміщення, яке знаходиться  в комунальній власності територіальної громади  м. Курахове за адресою: Донецька область, Мар’їнський район, м. Курахове,  пр. Запорізький, буд. 37, загальною площею  357,4  м2, для  розміщення столярного цеху.

Заступник голови конкурсної комісії                                                        О.С. Хамула