Молодіжна студія, де можна буде навчатись азам журналістики та репортерської справи

На минулому тижні за підтримки Курахівської міської ради   на базі Курахівського міського центру культури та дозвілля  під  керівництвом Сидоренка О.В. – начальника прес-служби 28-ої окремої механізованої бригади,   було влаштовано  молодіжну студію, де можна буде навчатись азам журналістики та репортерської справи. Кілька творчих молодих курахівчан   вже вирішили  спробувати журналістику на смак,  проявити свої творчі здібності в аудіовізуальному мистецтві. Це стало інформаційним приводом для візиту  в нашу імпровізовану студію  представників «5 каналу» та «Телеканалу 24».  Заступник міського голови Роман Романець розповів про ініціативу створення студії, в свою чергу, пообіцявши всіляку підтримку для розвитку творчої молоді в м.Курахове.

Відвідувачі студії також мали нагоду  зустріти  гостей  – професійних журналістів  Першого  українського  інформаційного  телеканалу  “5 канал”  та  «Телеканалу 24».

Ця зустріч була дуже корисною  для молоді.  Майбутні журналісти спостерігали  за тим , як працюють професійні  журналісти,  спробували  самостійно  здійснити  відеозйомку  професійною камерою, взяти інтерв’ю. Від майстрів журналістики  дізнались  багато тонкощів   праці , поділились з ними  своїми  креативними  ідеями  та прагненнями  опанувати журналістику.   Студійці сподіваються  на подальшу співпрацю з журналістами  Першого  українського  інформаційного  телеканалу  “5 канал”  та  «Телеканалу 24»  та очікують  на нові  майстер класи.

Відвідувати заняття двічі на тиждень, матимуть змогу всі бажаючі: навчатися змістовно викладати свої думки, створювати тексти в різних жанрах, орієнтуватися у великій кількості інформації, знаходити творчі рішення, робити репортажі  та брати інтерв’ю  саме про наше місто,   писати статті і замітки та знайомитися  з основними моментами роботи журналіста.