Громадське формування «Охорона та правопорядок»

Будь-які заходи, спрямовані на боротьбу з правопорушеннями та злочинністю, не призведуть до кардинального поліпшення ситуації доти, доки зусилля поліції та інших правоохоронних структур не отримають широкої підтримки з боку населення.

Тому  в нашому місті  згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону»   створено громадське формування «Охорона та правопорядок» з числа  мешканців м.Курахове , які за власною ініціативою  надаватимуть допомогу поліції в патрулюванні та забезпеченні громадського порядку. В п’ятницю на міській площі Миру за участю поліції міський голова Роман Падун урочисто вручив посвідчення керівнику загону Кушнаренку В.П. та  17  представникам громадського формування «Охорона та правопорядок»,  які пройшли спеціальне навчання і відтер матимуть право здійснювати патрулювання, реагувати  на правопорушення, робити зауваження та запобігати скоєнню актів вандалізму тощо. Рейди громадським формуванням будуть здійснюватися  за спеціально затвердженим  графіком разом з працівниками  поліції. Крім того приватним охоронним агентством буде виділено автомобіль для вечірнього патрулювання міста разом з працівниками поліції.

Як свідчить досвід багатьох країн світу, правоохоронні органи розуміють, що без активної участі громадськості, їх діяльність у попередженні, виявленні та припиненні правопорушень не досягне бажаного результату. Сподіваємось на плідну співпрацю поліції та громадського формування та зменшення  проявів актів вандалізму та системних правопорушень з боку недобросовісних громадян.