Оновлено порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ

Мар’їнська ОДПІ повідомляє, що Міністерством фінансів України наказом від 15.05.2018 р. № 511 викладено у новій редакції Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Порядок), затвердженого власним наказом від 14.04.2015 № 435.

Даний Порядок визначає процедуру, форму, строки подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до ДФС України, яка є центральним органом виконавчої влади, що реалізує, зокрема, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування законодавства з питань сплати єдиного внеску, її територіальних органів.

Наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його опублікування.

Відповідно до інформації ТОВ “Інформаційно-аналітичний центр “ЛІГА” нова редакція Порядку діє з 01.08.2018.

Мар’їнська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області

ПОГОДЖЕНО:Бондар О.В.