Святкування дня молоді в місті Курахове!

В неділю 24 червня  2018 року  на центральній площі міста відбулося свято «Ми молодь твоя, Україно!».  Захід , як звичайно розпочався виконанням гімну України та зверненням міського голови Романа Падуна до молоді нашого міста з найкращими побажаннями. Міський голова також відзначив подякою Курахівської міської ради в номінаціях наймолодших спеціалістів  нашого міста, а саме наймолодшого педагога, лікаря, енергетика , підприємця, культурного працівника, організацію і наймолодшу сімейну пару!  Перед  учасниками свята виступили творчі рок-групи Мар’їнського району, танцювальний колектив «Натурель» з молодіжними  запальними танцями та сольними  номерами.

Площа Миру була  заповнена була молоддю, дітлахами  та їх батьками. Танцювали всі!  Атмосфера на святі була  насиченою, грайливою та сповненою позитивних емоцій. Найбільшого драйву молодь отримала від феєричного вогненного шоу та дискотеки. Сподіваємось це стане традицією. Наступна дискотека відбудеться 28 червня на День Конституції на площі Миру.