Донеччина – чергове вилучення тютюнових виробів з незаконного обігу на більш ніж 80 тис. гривень

Співробітниками спеціального підрозділу податкової міліції ДФС України,  який залучений до складу Об’єднаних сил, 8 червня 2018 року в рамках операції «Акциз-2018» у м. Краматорськ Донецької області в торгівельному павільйоні, розташованому на території ринку “Олександрівський”, встановлено факт реалізації тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразку. Незаконну діяльність проводив місцевий житель, який здійснював збут тютюнової продукції без відповідних дозвільних документів.

У ході проведення огляду торговельного закладу виявлено та вилучено 2734 пачки тютюнових виробів на суму 82,0 тис. гривень.

У відношенні порушника складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.177-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.