Сьогодні жваво розпочав свою роботу дитячий садок «Фіалка»

Вже сьогодні жваво розпочав свою роботу дитячий садок «Фіалка». Малюки поласували смачним сніданком , приготованим на новій сучасній кухні, були і перші сльозки… Але взагалі  дітлахи в захваті від затишку в дитячому садочку та різноманіття  іграшок. На даний час в м.Курахове  працює п’ять дитячих навчальних закладів.

На відкритті  дитячого садка міський голова Роман Падун урочисто підписав  договір про початок робіт з капітального ремонту дошкільного закладу «Червона шапочка», який знаходиться в м.Курахове за адресою вул.Побєди 20а.

Це означає, що найближчим часом планується розпочати  ремонтні  роботи  внутрішніх приміщень, мереж теплопостачання, водопостачання та каналізації, а також провести термомодернізацію  будівлі садка, який  більше 20 років не працює. Ремонтні роботи мають завершитися до  кінця  2019 року.  Загальна вартість робіт  складе  майже 18 мільйонів гривень.

І нарешті  в місті Курахове запрацює шостий дитячий садок! Це надасть можливість ще 200 діткам отримати дошкільне виховання, створить близько 60 робочих місць  та  наше місто отримає іще один “дім радості”, де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватися з однолітками і успішно готуватись до навчання в школі маленькі курахівчани. Батьки будуть задоволені, а в дитячих очах ніколи  не згасне  іскринка щастя. Діти – це наше майбутнє!