Урочисте відкриття дитячого садка « Фіалка» в селищі Роя

   Сьогодні 11 червня 2018 року урочисто відкрився  дитячий садок « Фіалка» в селищі Роя. На заході були присутні міський голова Роман Падун, депутатський корпус Курахівської міської ради, Народний депутат України Сергій Сажко, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької ОДА Мицик В.П., завідуюча районного відділу освіти Зайцева Л.В., директор ДТЕК «Курахівська ТЕС» Боричевський А.М. та мешканці м.Курахове.

   Свято розпочалося з гімну України в виконанні вихованців Школи мистецтв м.Курахове, перед присутніми виступили почесні гості, не обійшлось, звичайно, і без подарунків. Порадували гостей своїми виступами і самі маленькі гості ансамбль сучасного танцю «Натурель» та  вихованці дитячого садка «Фіалка». Міський голова Роман Падун урочисто вручив ключи від дитячого закладу завідуючій Кочергіній А.В. та окремо подякував працівникам, які приймали участь в оздоблювальних роботах, а саме: Рибченко Світлані, Ширяєвій Діані та Розуму Сергію. Міський голова Роман Падун та Народний депутат України Сергій Сажко урочисто перерізали символічну стрічку. Після вручення маленьким господарям символічних «фіалок», батьки і діти пішли оглядати дитсадок, а подивитися спраді було на що: у приміщенні затишно і сонячно, встановлені сучасні кольорові меблі, обладнана кухня, ігрові кімнати та комфортні спальні

   Сучасні ігрові світлі  дитячі та спальні кімнати радо зустріли близько 50 малюків. Дитячий садочок вкрай необхідний для жителів цього мікрорайону. А в планах –   дитячий садок «Червона Шапочка» – міський голова урочисто підписав договір про початок робіт з капітального ремонту.

   Усміхнені обличчя дітей, прекрасне приміщення садочка, сучасне і гарне. Тут діти не просто зростатимуть, а й зростатимуть з гарним настроєм. Всі наші справи – для них.