Платники Мар’їнської ОДПІ на підтримку армії перерахували до бюджету 12 мільйонів гривень

За січень-травень 2018 року від платників податків Мар’їнської ОДПІ до бюджету надійшло 12 мільйонів гривень військового збору. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження військового збору зросли на 2,3 мільйони гривень або на 25,1 відсотки.

Лише у травні цього року  на зміцнення оборони країни спрямовано 2570,5 тисяч гривень. Порівнюючи з травнем минулого року надходження зросли на 817,7 тисяч  гривень або на 46,7 відсотків.

Серед основних чинників позитивної динаміки сплати військового збору – зростання фонду оплати праці, результати заходів щодо легалізації найманих працівників, адже, як відомо, військовий збір сплачується з легальних доходів.

Нагадаємо, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Ставка військового збору складає 1,5% від об’єкту оподаткування.

Мар’їнська ОДПІ Головного управління  ДФС у Донецькій області

ПОГОДЖЕНО: