ПІДТРИМКА САМОЗАЙНЯТОСТІ ТА МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА ВПО ТА ЛЮДЕЙ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У листопаді 2017 року розпочато набір на новий проект, що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина  через Німецький Банк Розвитку KfW. Проект має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. Водночас, проект зміцнить соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес. Інформація про структуру проекту, умови участі та запис доступна за посиланням.