Програма СБУ – “Повертайся додому”

З 2014 року по теперішній час, чимало осіб, які приймали участь в протистоянні проти сил АТО на Сході України розчарувались в ідеях “Русского мира”, та хочуть повернутися до мирного життя. Саме для таких громадян в СБУ була розроблена та реалізована у життя програма  “Повертайся додому”.

Програма поширюється на осіб, які :

– готові добровільно відмовитися від участі в терористичній діяльності і співпрацювати з правоохоронними органами України;

– не брали участь у вбивствах, тортурах, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах;

– мають щире бажання виправити власні помилки, під час скоєння на шкоду державній безпеці України.

За більш детальною консультацією, родичі чи знайомі представників НЗФ т.з. “Л/ДНР” можуть звернутися в підрозділ СБУ, за адресою: Донецька область, Мар’їнський район, м. Курахове, вул. Плєханова, буд. 2, перший поверх, каб. № 6.

Контактний телефон – +380 95 477 65 35