За 4 місяці 2018 року власники нерухомості вже сплатили 1,7 мільйонів гривень

З початку 2018 року власники нерухомості міста Вугледару, Мар’їнського та Великоновосілківського районів юридичні особи перерахували до місцевих бюджетів  1,7 мільйонів гривень податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки,що перевищило минулорічні показники на 52,2% або на 0,6 мільйонів гривень. Зокрема у квітні до бюджету надійшло  867 тисяч гривень податку на нерухоме майно.

Нагадуємо, що фізичні особи, які мають у власності нерухомість, що підлягає оподаткуванню до 1 липня звітного року отримають податкові повідомлення-рішення про суму нарахованого податку на нерухоме майно.

Податківці акцентують увагу, що у разі розбіжностей з визначеною у податковому повідомленні сумою податку, громадяни мають право звернутися до фіскального органу за місцем реєстрації та провести звірку даних. Зробити це вони мають протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення, адже по завершенню зазначеного терміну до моменту сплати податку буде нарахована пеня.

Для звірки даних щодо нарахованої суми податку громадяни та фізичні особи – підприємці, які є власниками об’єктів нежитлової та житлової нерухомості Мар’їнського  району, можуть звертатись до Мар’їнської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області за адресою: місто Курахове, вулиця Пушкіна будинок 17. В свою чергу громадяни міста Вугледару  та Великоновосілківського районів мають звертатися до Центрів обслуговування платників Вугледарського та Великоновосілківського відділень Мар’їнської ОДПІ.

Мар’їнська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області