За січень-квітень 2018 року ЦОП Мар’їнської ОДПІ надано 7982 адміністративних послуг

У Центрах обслуговування платників (далі – ЦОП) Мар’їнської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області представникам бізнесу та громадянам надається широкий спектр адміністративних, консультативних та інформаційних послуг, забезпечується приймання податкової звітності, прийом та реєстрація вхідної кореспонденції, попередній запис громадян на особистий прийом, видача довідок тощо. Також для зручності відвідувачів у Центрах функціонує система Wi-Fi.

Протягом січня – квітня 2018 року ЦОП Мар’їнської ОДПІ надано 7982 адміністративні послуги, що у 2,3 рази більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року .

Найбільш популярна адміністративна послуга з отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків ( ДРФО) про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. За чотири місяця 2018 року громадяни отримали 4222 таких відомостей, їх питома вага у загальній кількості отриманих з початку року  адмінпослуг – 52,9 %.

Також запитуваними з боку суб`єктів господарювання у січні-квітні 2018 року були такі адміністративні послуги:

– видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 2600 (32,6%);

– реєстрація книг обліку розрахункових операцій 269 (3,4 %);

– надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 198 (2,5 %).

З більш детальною інформацією щодо контактів, адрес Центрів обслуговування платників та переліків адміністративних послуг можна ознайомитись на офіційному субсайті ГУ ДФС у Донецькій області за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.html. Зокрема ЦОП у місті Курахове за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv1/125357.html, ЦОП Великоновосілківського відділення – http://dn.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv1/125348.html та http://dn.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv1/137078.html – ЦОП Вугледарського відділення.

Мар’їнська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області

ПОГОДЖЕНО:Мельник В.І.Харченко О.В..