Проведення конкурсу макетів або ескізів дизайну майбутньої стели

Стела є значним елементом благоустрою території міста , необхідним не лише для вказівки населеного пункту, але і сприяє  зміцненню  престижу  міста.

Стели, встановлені на в’їзді в місто Курахове  на сьогодні знаходиться в незадовільному стані із-за тривалого терміну експлуатації, тому Курахівська міська рада прийняла рішення про оновлення конструкцій,  з урахуванням застосування  сучасних  методів  будівництва  та  матеріалів.

Дизайн майбутньої стели визначатиметься шляхом проведення конкурсу макетів або ескізів   із залученням громадськості. Ескізи та ідеї можна надсилати на електронну адресу Курахівської міської ради або приносити особисто в каб № 1.

У конкурсі можуть прийняти участь усі зацікавлені особи, жителі міста, підприємства і організації будь-якої форми власності.

Вимоги до макету:
конструкція стели має бути бездоганною як з естетичною, так і практичної точки зору;
зовнішній вигляд має бути оригінальним та ідентифікувати наше місто;
матеріали і конструкції, запропоновані для виготовлення стели  та її установки, мають бути міцними, надійними і сучасними.

Чекаємо на ваші ідеї!