Що пов’язувало Спецслужби РФ, МЗС РФ І УПЦ МП? ВИЯВИЛОСЯ – ЛОЖЕ

Коли мова заходить про методи, які застосовують російські спецслужби, вражає деякий примітивізм і ставка на людські слабкості, яка, як їм здається, завжди дає результат.

Випадок, про який піде мова, зовсім не виняток. Хочете зробити успішну кар’єру російського дипломата? Тоді вам треба набратися «скреп» в Московському патріархаті, маючи при цьому нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

І тоді, можливо, у вас з’явиться шанс зайняти відразу ж посаду Другого секретаря російського посольства в Україні.

Саме так вийшло у православного російського дипломата Шаповалова Ігоря Петровича і навіть без профільного дипломатичної освіти.

Як саме в’яжуться православні догми з любов’ю до нетрадиційного сексу у вигляді мужеложества, віддаємо на відкуп фахівцям. А ось те, як російські спецслужби використовували це для вербування священиків Московського патріархату в Україні (УПЦ МП) – досить проста і дієва схема. Маючи на руках такий компромат, можна реалізовувати в подальшому, через завербованого агента, різні завдання, без побоювань, що цей самий агент зірветься з гачка. Що, в принципі, ми і спостерігаємо в останні роки.

Пропонуємо вашій увазі – надзвичайно цікаве відео. Воно проллє світло на постать Шаповалова – «Германа», який був співробітником Міністерства закордонних справ Росії і працював в посольстві РФ в Україні до 2014 року, а зараз працює начальником департаменту із зовнішніх зв’язків в міністерстві освіти і науки Росії (країна-агресор).

Тільки переглянувши відео, ви зможете оцінити всю височину цитати самого «Германа»:

А тепер по-серйозніше спробуємо.

У процесі виявлення російських шпигунів, які здійснюють по всьому світу розвідувально-підривну діяльність під різними видами прикриття, в поле зору співробітників Центру Миротворець потрапив Шаповалов Ігор Петрович – другий секретар посольства рф в Україні, який займав цю посаду з 2008 по 2014 роки.

Згідно з розробленою нами методикою виявлення російських шпигунів, Шаповалов повністю ідентифікувався нами, як співробітник або агент російських спецслужб. Залишалося знайти явні підтвердження цього нашим припущенням.

І ми почали їх шукати.

Ми, звичайно ж, знали, хто працює в російському МЗС, в російських спецслужбах і в УПЦ МП. Ми їх всіх одним словом завжди називаємо, але щоб ще і побачити те, що ці «товариші» насправді є живим втіленням значення цього слова – було перебором навіть для нас.

А тепер ось сидимо і іржемо. Просто уявили собі процес постановки Шаповалову розвідувальних завдань і способів їх реалізації. Як вони обговорювали і погоджували, як моделювали. Приходимо до висновку, що таки через мужеложество в ліжку. А шо робити? Робота російського шпигуна небезпечна і важка.