Проведення Будівельного Форуму «Smart Building»

Шановні панове!

Громадської організацією «Підприємницький клуб» спільно з Донецьким регіональним відділенням Української спілки промисловців та підприємців, за підтримки Конфедерації будівельників України та Асоціації міст України, заплановано проведення Будівельного Форуму «Smart Building» 17-18 жовтня 2018 р. у місті Маріуполь на СК «Іллічівець».

Форум сприятиме розвитку будівельних проектів у регіоні, надасть можливість представникам міської влади, промислових підприємств та бізнесу ознайомитись із сучасними технологіями будівництва та впроваджувати новітні smart- рішення на окремій території та підприємствах.

Більш детальна інформація про умови участі у заході можна отримати на веб сайті  smart-building.monet.kiev.ua або за телефоном організаторів 095 523 48 93 української діаспори в рамках круглого столу «Бізнес-дипломатія: український вимір», одноденний захід відбудеться 17 травня 2018 року в м. Києві, вул. Велика Житомирська, 33 (приміщення торгово-промислової палати України (ТПП України)). Більш детальна інформація розміщена на офіційному веб порталі ТПП України https://www.ucci.org.ua/