До уваги дітей-сиріт та дітей, дітей-позбавлених батьківського піклування

та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Курахівської міської ради

Виконавчий комітет Курахівської міської ради пропонує Вам вирішити житлове питання шляхом отримання соціального житла.

Рішенням Курахівської міської ради  від 14.03.2018 року № VІІ/50-20 «Про створення житлового фонду соціального  призначення  та затвердження  Порядку  взяття громадян на соціальний квартирний облік,  їх  перебування  на такому обліку,  зняття з нього  та  надання соціального  житлового  фонду для осіб,   які   потребують  соціального захисту» було створено житловий фонд, до якого ввійшли 3 жилих приміщення, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади м. Курахове та розташовані на території міста Курахове  за адресами:

• вул. Енергетиків, буд. 33, кв. 6 (однокімнатна квартира жилою площею – 17, 2 кв. м., загальною площею – 32, 2 кв. м.);
  • вул. Пушкіна, буд. 3А, кв. 26 (однокімнатна квартира жилою площею – 17, 2 кв. м., загальною площею – 35, 7 кв. м.);
  • пр. Запорізький, буд. 12, кв. 75 (двокімнатна квартира жилою площею –   29, 6 кв. м., загальною площею – 45 кв. м.),

Громадянам зазначеної категорії, які виявили бажання отримати соціальне житло, необхідно з’явитися до виконавчого комітету (ІІ-й поверх, кабінет № 7) у зручний для Вас час для отримання необхідної інформації щодо порядку прийняття на соціальний квартирний облік та отримання соціального житла.

При собі мати паспорти.

Неявка буде розцінюватися як відмова від пропозиції отримати соціальне житло.

Довідки за телефоном: (062 78)  3 24 55