Навчання з бізнес-планування в рамках програми «Український донецькій куркуль»!!!

Виконавчий комітет Курахівської міської ради повідомляє про початок другого етапу конкурсного відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва в рамках програми «Український донецькій куркуль», по яких буде надаватись фінансова підтримка на відтворення та розвиток виробничої інфраструктури суб’єктів господарювання.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13-00 години 27 квітня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 411.

Конкурсний відбір буде проведено 15 травня 2018 року.

Також звертаємо Вашу увагу, з метою підвищення якості бізнес-матеріалів, що подаються суб’єктами малого підприємництва Мар’їнського району до департаменту економіки облдержадміністрації для участі їх в конкурсних відборах за програмою «Український донецькій куркуль» в Мар’їнському районному центрі зайнятості створено Центр розвитку підприємництва.

У вказаному центрі щосереди відбуватиметься навчання з питань бізнес-планування.

Контактна інформація: Мар’їнський районний центр зайнятості,

85600, Донецька область, Мар’їнського район, м. Курахове, вул. Миру, 53, моб. тел. (066)901-79-79