Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками»

Організатор конкурсу: Курахівська міська рада.

Адміністратор Конкурсу: Громадська організація «Курахівський центр місцевого економічного розвитку».

Фінансова підтримка: ТОВ ДТЕК.

Мета конкурсу: сприяння розвитку громадської активності та ініціатив серед жителів, спрямованих на вирішення проблем територіальних громад шляхом проведення відкритого Конкурсу міні-грантів “Громада своїми руками”.

Пріоритетні напрямки діяльності у рамках Конкурсу:

1. Енергоефективність в ЖКГ.
  2. Екологія.
  3. Підтримка громадських ініціатив у соціальній сфері.
  4. Підтримка громадянських ініціатив у сфері житлово-комунального господарства.
  5. Підтримка громадянських ініціатив у сфері пропаганди здорового способу життя та популяризації занять спортом.
  6. Підтримка та розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив.
  7. Підтримка ініціатив у сфері благоустрою міста.

Фонд Конкурсу, розмір та умови фінансування надаються міні-грантів:

• В рамках Конкурсу будуть надані міні-гранти в розмірі до 55000,00 грн. на один проект.
  • Також завдяки жителям будуть відібрані до реалізації великі проекти (за допомогою онлайн-голосування жителі зможуть вибрати серед 3-х ідей одну кращу для реалізації масштабного проекту на території міста).

В цьому році сума великого гранту складає від 200 до 500 тис. грн.

Заявки приймаються до 00:00 01 травня 2018 року.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайтах:

spp-dtek.com.ua

kurakhovo.org.ua

www.facebook.com/rozvutok

за телефонами: /+38 095/ 533-79-03; /+38 066/ 578-40-76; /+38 099/ 771-83-82

Всі заявки на участь у конкурсі міні-грантів “Громада своїми руками” повинні подаватися через сайт соціального партнерства ДТЕК www.spp-dtek.com.ua.