Відновлення роботи ПАТ «Аграрний фонд»!!!

ПАТ «Аграрний  фонд» відновив  реалізацію  мінеральних  добрив  вітчизняного  виробництва  у  всіх  областях  України.

ПАТ «Аграрний  фонд» – провідний  оператор  аграрного  сектору  України. Компанія  заснована  у  2013 році  Кабінетом  Міністрів  України. Сьогодні  100% акцій  компанії  належать  державі  в  особі  Міністерства  аграрної  політики  та  продовольства  України.

З метою якісного забезпечення сільськогосподарських товаровиробників  добривами ПАТ «Аграрний  фонд» пропонує  одночасне  укладення  форвардного  контракту  і  договору  на  придбання  мінеральних  добрив.

При  цьому  клієнтам, які  укладають  форвардний  контракт  з  ПАТ «Аграрний  фонд»  на  зерно  врожаю  2018  року, надаються  знижки  та  переваги  при  укладанні  договору  на  купівлю  мінеральних  добрив.

В  асортименті  ПАТ «Аграрний  фонд» є: аміачна  селітра, карбамідно – аміачна суміш (КАС), карбамід, вапняково – аміачна  селітра.

Контактна  особа  відділу  департаменту  розвитку  середнього  та  малого  бізнесу  ПАТ «Аграрний  фонд» у  Запорізькій  області (69600, м.Запоріжжя, пр. Соборний, 152-В, офіс 409), тел./факс (0612) 62-04-31, моб. тел. (067)328-65-43, e-mail: zp@agrofond.gov.ua.