Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юніорів та юнаків

З 29 березня по 1 квітня 2018року  відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юніорів та юнаків. Чемпіонат проводився в м.Бровари, Київської області. Участь приймали 24 області. Загальна кількість учасників досягала до 1200 чоловік, 20 з якіх вихованці  Курахівського  центру «Спорт для всіх» , тренерів-викладачів: Дрігі А.Г., Романця Р.М. та Гіди В.П.
Ну перейдемо до переможців. Перші місця зайняли наступні спортсмени:
Гаращук Данило,
Аскеров Рінат,
Дріга Софія(в 2-х розділах),
Проломов Данило,
Ткачук Давид,
Челдик Богдан,
Стрілець Данило.

Чотири молодих спортсмена зайняли ІІ місця.
Переможці отримали дипломи та медалі відповідних ступенів федерації,  а Аскеров Рінат отримав путівку на участь в чемпіонаті світу серед юніорів та юнаків,якій відбудеться у 15-23 вересні 2018р. в м.Єзоло (Італія). Хлопець  щиро вдячний свої тренерам, які теж доклали багато зусиль для цієї перемоги, а саме першому  тренеру з м.Мар’їнка – Безродному  Олександру, та тренеру з м.Курахове,  з яким зараз і займається Рінат – Артему  Дрізі. Молодий чемпіон буде  завзято готуватися та прикладе максимум зусиль, щоб здобути  перемогу   у Чемпіонаті світу.