Презентація проекту «Інформаційний центр «Наше місто»

22 березня 2018 року  відбулася презентація проекту «Інформаційний центр «Наше місто» владі та громаді. На заході , який відбувся в сесійній залі Курахівської міської ради, були присутні заступники міського голови Роман Романець та Віталій Батрак , представники громадських організацій, студентська молодь та мешканці міста.
Крім того ініціативна група провела соціологічне опитування мешканців міста в соціальних мережах стосовно того, яким би чином вони хотіли отримувати інформацію про громадське життя міста Курахове. Майже 90% відповіли, що візуальне сприйняття інформації – це традиційний та найбільш актуальний канал зв’язку з громадою.
Також ідею створення інформаційного центру «Наше місто» підтримав міський голова Роман Падун, який на зустрічі з ініціативною групою пообіцяв всебічну підтримку проекта.