Навчання працівників Курахівської міської ради в рамках провадженої Системи менеджменту якості

В рамках впровадженої Системи менеджменту якості на минулому нижні протягом двох днів в Курахівській міській раді відбулось навчання працівників щодо переходу до нової редакції  міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Учасники навчання ознайомились з важливими змінами та відпрацювали практичне впровадження нових вимог системи менеджменту якості.

Впровадження системи управління якістю ISO 9001 для органів місцевого самовря­дування є вимогою часу та основою налагодження партнерських відносин із грома­дою. Вимоги стандарту щодо відповідальності керівництва, аналізу та контролю процесів діяльності, дії з удосконалення цієї діяльності, розробки документації системи управління створюють базу для формування органу місцевого самоврядування, який орієнтований на замовника послуг, тобто громадянина.

В 2011 році запровадити систему управляння якістю  було стратегічним рішенням Курахівської міської ради, яка постійно підтримується в актуальному і дієвому стані.

Що стало мотивацією для впровадження системи якості у міській раді?

Характерними рисами даного процесу та його результатів є впевненість, що це допоможе місту залучити зовнішніх інвесторів  та  сприятиме відкритості і доступності влади для громадян, заради кого і  працюють органи влади.