Оголошення ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ  ДТЕК СХІДЕНЕРГО» (далі ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС) надала до  Курахівської міської ради пакет документів з розрахунками тарифу на централізоване водопостачання. У складі тарифу закладені кошти для виконання заходів зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів.

На виконання ліцензійних умов ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС розробила інвестиційну програму для подальшого розгляду та затвердження Курахівською міською радою.

Інвестиційна програма складена для виконання заходу «Розробка робочого проекту «Капітальний ремонт вуличного трубопроводу холодної води в м. Курахове Донецької області» та є першим етапом заходу капітального ремонту чавунної ділянки розподільної лінії водопровідної мережі по вулиці Лермонтова від пр. Прокоф’єва до пр. Запорізький.

Загальний обсяг інвестиційної програми складається з  відрахувань на спеціальний рахунок у  сумі 182,11 тис. грн. (із запланованих коштів на 2018 рік).

09.03.2018 року закінчився термін подання зауважень та пропозицій щодо затвердження розробленої ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС інвестиційної програми.

Станом на 09.03.2018 року ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС не отримала зауважень та пропозицій щодо розробленої інвестиційної програми складена для виконання заходу «Розробка робочого проекту «Капітальний ремонт вуличного трубопроводу холодної води в м.  Курахове Донецької області», що є першим етапом заходу капітального ремонту чавунної ділянки розподільної лінії водопровідної мережі по вулиці Лермонтова від пр. Прокоф’єва до пр. Запорізький.