Міський голова Падун Роман Олексійович відзвітував перед громадою за 2017 рік

28 лютого 2018 року в Курахівському міському центрі культури та дозвілля відбувся публічний звіт міського голови Падуна Романа Олексійовича перед громадою за 2017 рік.
Роман Олексійович проінформував курахівчан про об’єми виконаних робіт за рік та майбутні напрямки розвитку міста Курахове. Відповів на запитання громади.

Однак, багато із запланованого ще чекає на своє вирішення та втілення в життя.
Підводячи підсумок, міський голова  зазначив, що місто продовжує розвиватися, стає більш привабливим та сучасним.  Запевнив всіх присутніх в тому, що міська влада буде продовжувати плідно працювати задля благополуччя людей та розвитку міста.

У ході зустрічі  міському голові присутніми  були поставлені питання з тих проблем, що найбільше їх хвилюютьі питання про подальший розвиток міста. На всі питання міський голова надав вичерпні відповіді.

В адресу Романа Падуна  звучало багато слів подяки від жителів міста за ту чи іншу виконану роботу. Взагалі у залі, де були присутні жителі міста, керівники підприємств, установ та організацій, представники міських громадських організацій, депутати міської ради, члени виконавчого комітету,  панувала позитивна атмосфера, було відчутне чітке порозуміння та підтримка  громадою діяльності і планів міської ради щодо подальшого розвитку нашого рідного міста.