Відкрите обговорення з питання перегляду тарифу на виробництво теплової енергії

«На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866,  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ         « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»   повідомляє, що   21 березня      2018 року о …14:00  у приміщенні  Курахівської міської ради за адресою:  пр. Миру 4  відбудеться відкрите обговорення з питання перегляду тарифу на виробництво теплової енергії  для   ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» .

Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонується до обговорення, від

фізичних осіб, юридичних осіб та їхніх об‘єднань приймаються до 19 березня  2018 року у

письмовому та/або електронному вигляді за адресою:  м. Курахове  вул.Енергетиків 34 ;

e-mail:   kutes-kanc@dtek.com

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Тариф на виробництво теплової енергії  для  ТОВАРИСТВА  З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»   розрахований у відповідності до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, затвердженої постановою НКРЕКП №991 від 01 серпня 2017 року.

Чинний тариф на виробництво теплової енергії  для  ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»,  затверджений  22.10. 2015р.  постановою НКРЕКУ № 2637

Основними причинами зміни тарифу є:

• підвищення ціни вугілля (з 1 147,81 грн/т без ПДВ до 1 440,73 грн/т без ПДВ), розрахованої на 2018 рік відповідно до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на ТЕЦ, ТЕС та когенераційних установках, затвердженої постановою НКРЕКП від 01.08.2017 №991;
  • виробничі матеріальні витрати, крім витрат на ремонти, проіндексовано на індекс цін виробників промислової продукції, відповідно до Основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 рік, схвалених постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 №411 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки»;
  • витрати на оплату праці для включення до розрахунку тарифів здійснено з урахуванням середньої заробітної плати в розрахунку на одного штатного працівника, зайнятого в промисловості Донецької  області, а також з урахуванням основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 рік;
  • підвищення тарифу на технічну напірну воду  Комунальним підприємством «Компанія Вода Донбасу»   ( з 1,89 грн/м3 без ПДВ до 3,74 грн/м3 без ПДВ) .

Оскільки зазначені фактори формують собівартість виробництва теплової енергії,  для уникнення збитковості при подальшій реалізації   ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»   має намір переглянути тариф на виробництво теплової енергії.

Відповідно до розрахунку тариф на виробництво теплової енергії  для    ТОВАРИСТВА  З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»    ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ « КУРАХІВСЬКА  ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»   матиме розмір згідно з наведеною таблицею:

Тариф на виробництво теплової енергії
без ПДВ
Найменування  показників Од.